Trawniki

Czy idealna murawa powinna się kojarzyć jedynie z największymi arenami sportowymi? Oczywiście, że nie. Twój ogród zdecydowanie należy do miejsc, w których trawnik może stać się idealną ozdobą. Z naszą pomocą to osiągalne! Działamy na terenie Włocławka i okolic, oferując kompleksowe wsparcie w przygotowywaniu gleby, pracach sezonowych, budowie instalacji nawadniających, projektowaniu przestrzeni, sadzeniu roślin, umacnianiu skarp, przycinaniu żywopłotów czy pielęgnacji roślinności.

Zakładanie trawników jest coraz chętniej wybieraną usługą, ponieważ gwarantuje doskonałe efekty wizualne i nie wymaga dużego zaangażowania. Poza tym oznacza błyskawiczną realizację, bez konieczności długiego oczekiwania. Piękne, zielone przestrzenie są idealnym uzupełnieniem roślinności, a także miejscem do wszelkich aktywności ogrodowych, jak grillowanie, opalanie się, zabawa czy inne formy rekreacji. Skontaktuj się z nami, jeżeli marzysz o idealnie równym, zielonym, wytrzymałym i stylowym trawniku. Jego zakładanie to dla nas pasja, ale i praca – już od 20 lat działamy na lokalnym rynku, w każdym sezonie odmieniając oblicza ogrodów.

Idealny trawnik – marzenie w wielu ogrodach

Uniwersalny charakter murawy sprawia, że wiele osób nie wyobraża sobie bez niej swojego ogrodu. Nieważne, czy mowa o niewielkiej działce przy domku jednorodzinnym, czy rozległym terenie, który służy rekreacji oraz spotkaniom towarzyskim – zakładanie trawników to jeden z pierwszych kroków, jakie stawia się przy aranżacji. Pozornie zadanie wydaje się bardzo proste. Koszt nasion jest niewielki, wystarczy podlewać… W rzeczywistości sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana.

Nie każdy ma doświadczenie, czas i narzędzia, aby odpowiednio przygotować glebę. Trzeba ją odchwaścić, wyrównać, dostosować. Czas oczekiwania na wzrost nasion jest długi, a po drodze pojawiają się różne problemy, na przykład ze zbyt dużym nasłonecznieniem lub działaniem szkodników. Wreszcie uzyskanie pięknej zieleni oraz idealnej równości jest bardzo trudne, szczególnie gdy nie można się to zaangażować na 100%. Właśnie dlatego we Włocławku zakładanie trawników warto powierzyć ekspertom i pasjonatom – czyli naszej firmie!

Szybki efekt bez nakładów pracy

Nasze wsparcie jest kompleksowe. Zaczynamy od rozmowy na temat przeznaczenia trawnika oraz przestrzeni do zagospodarowania. Przygotowujemy glebę, a następnie w dogodnym terminie przywozimy wyhodowaną wcześniej trawę w rolkach. Po jej rozwinięciu przed Twoim domem lub na jego tyłach powstaje idealnie równy i soczyście zielony trawnik. Jego zakładanie jest przeprowadzane z użyciem specjalistycznych narzędzi oraz z zachowaniem wszystkich standardów wymaganych do osiągnięcia najlepszego efektu.

Jesteśmy precyzyjni, ale i konsekwentni. Jeżeli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu dowolnego zakątka ogrodu lub szukasz wsparcia w sadzeniu i pielęgnacji roślin – koniecznie napisz lub zadzwoń do naszej firmy. Przygotowanie trawnika od A do Z przez nas pozwala zaoszczędzić czas i energię. A efekt widać choćby na powyższych zdjęciach z ogrodów we Włocławku i okolicach.